Apie mus

Trumpai apie mus – MB “Vadovo pasaulis”

Apskaitos ir verslo teisės paslaugos

Didžiuojamės į komandą subūrę patyrusius verslo konsultantus, finansininkus, buhalterius ir teisininką. Pagrindiniai komandos nariai verslo – finansų srityje dirba jau virš 20 metų. Mūsų specializacija – smulkus ir vidutinis verslas, teikiame buhalterinės apskaitos, verslo konsultacijų, įmonių steigimo bei kitas teisines paslaugas verslui.

Apie mus - Imoneslikvidavimas.lt

Jau 20+ metų konsultuojame verslus

verslo kūrimo, plėtros bei uždarymo klausimais. Padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą verslo uždarymo bei kitais klausimais!

Kviečiame susisiekti, nemokamai suteiksime konsultaciją ir patarsime Jūsų konkrečiu atveju. Jei nuspręsite likviduoti savo įmonę (UAB, MB, IĮ, VšĮ ar kitą verslo formą), greitai ir profesionaliai sutvarkysime visus reikiamus dokumentus ir užregistruosime atsakingose institucijose!

Klientų įvertinimas

Klientų atsiliepimai apie buhalterijos ir teisines paslaugas verslui
Puikus
Remiantis 22 atsiliepimais
Paulius Klevinskas
Paulius Klevinskas
2024-06-03
Puikus vadovas Donatas įmonės steigimo klausimais. Puiki sukurta buhalterinė komanda. Rekomenduoju, ačiū!
Osvaldas Ponelis
Osvaldas Ponelis
2024-03-06
Labai operatyvu, paprasta ir lengvai bendraujama, beveik nepajudinau pirsto likviduodamas imone. Esu labai patenkintas paslaugomis.aciū!
................
................
2024-02-23
Bendradarbiavimas su šia įmone buvo l.sklandus ,be problemų. Viskas buvo atlikta greitai ,laiku .Galiu drąsiai rekomenduoti .Ačiū. L.König
Nedas Križanauskas
Nedas Križanauskas
2024-01-22
Užsakiau paslaugas, įvyko viskas sklandžiai ir gerai.
Jolanta Mickuviene
Jolanta Mickuviene
2024-01-05
Esu labai patenkinta suteiktomis. Labai kompetentingos konsultacijos (ne tik "gyvai susirašinėjant atsako iš karto, bet visada atsiliepia į skambučiu) Darbuotojai kvalifikuoti ir jų operatyvus darbas. Man paslaugas suteikė per 2 d.d. (įmonės registravimas). Nuoširdžiai rekuomenduoju rinkti Apskaita.lt
Laura Bagdonienė
Laura Bagdonienė
2024-01-03
Profesionalus, išsamus bendradarbiavimas.
Kęstutis A
Kęstutis A
2023-12-01
Rekomenduoju.Atliko įmonės likvidavimą nepriekaištingai,išsamiai išaiškino visą eigą.Ačiū.
Donat pauliuk
Donat pauliuk
2023-11-17
Viskas OK :)
Nusprendėte likviduoti įmonę?

Užpildykite likvidavimo anketą

Kviečiame užpildyti įmonės likvidavimo anketą internetu ir pradėti juridinio asmens likvidavimą. Gavę anketą, netrukus su Jumis susisieksime aptarti tolimesnius veiksmus. Jei norėtumėte pasikonsultuoti, susisiekite Jums patogiu būdu.